Σχολικοί Λαχανόκηποι: Σκέφτομαι, συνεργάζομαι-δρώ

• " Σκέφτομαι, συνεργάζομαι-δρώ": Εγχειρίδιο για τον Εκπ/κό, από τον κ. Κων/νο Κορφιάτη, επίκουρο καθηγητή του Τμήματος Επιστημών της Αγωγής του Παν/μίου Κύπρου, κεντρικό ομιλητή στο Επιμορφωτικό Σεμινάριο περιβαλλοντικής εκπαίδευσης για εκπαιδευτικούς, με θέμα «Σχολικοί Κήποι», που διοργανώθηκε από το Γραφείο Σχολικών Δραστηριοτήτων της Διεύθυνσης Β/θμιας Εκπαίδευσης Ν. Λέσβου, το Γραφείο Σχολικών Δραστηριοτήτων της Διεύθυνσης Α/θμιας Εκπαίδευσης Ν. Λέσβου και το Κέντρο Περιβαλλοντικής Εκπαίδευσης (ΚΠΕ) Ευεργέτουλα Λέσβου και πραγματοποιήθηκε το Σάββατο 11 Οκτωβρίου 2014 και ώρα 11πμ.-14μμ. στην αίθουσα διδασκαλιών του ΠΕΚ Μυτιλήνης (Γ. Μούρα 10).
  • Συνημμένο

Copyright © 2013-2014. Δ.Δ.Ε. Λέσβου.