Πρόγραμμα των πανελλαδικών εξετάσεων

1. ΑΠΟΛΥΤΗΡΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΝΙΑΙΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ
Α. ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΠΟΛΥΤΗΡΙΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ Γ΄ ΤΑΞΗΣ ΗΜΕΡΗΣΙΩΝ ΕΝΙΑΙΩΝ ΛΥΚΕΙΩΝ ΠΟΥ ΕΞΕΤΑΖΟΝΤΑΙ ΣΕ ΕΘΝΙΚΟ ΕΠΙΠΕΔΟ

 

ΗΜΕΡΑΗΜΕΡ/ΝΙΑΜΑΘΗΜΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΟΣ
ΤΡΙΤΗ23-5-2006-ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑΓΕΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ
ΠΕΜΠΤΗ25-5-2006- ΒΙΟΛΟΓΙΑ -ΦΥΣΙΚΗ -ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ -ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ27-5-2006- ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑΘΕΩΡΗΤΙΚΗΣ ΚΑΤ/ΝΣΗΣ ΘΕΤΙΚΗΣ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗΣ ΚΑΤ/ΝΣΗΣ (ΚΑΙ ΤΩΝ ΔΥΟ ΚΥΚΛΩΝ)
ΤΡΙΤΗ30-5-2006- ΙΣΤΟΡΙΑ - ΒΙΟΛΟΓΙΑ - ΧΗΜΕΙΑ - ΒΙΟΧΗΜΕΙΑ - ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΣΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΤΙΚΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΘΕΩΡΗΤΙΚΗΣ ΚΑΤ/ΝΣΗΣ ΘΕΤΙΚΗΣ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗΣ ΚΑΤ/ΝΣΗΣ (ΚΥΚΛΟΣ ΤΕΧΝ/ΓΙΑΣ & ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ) ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗΣ ΚΑΤ/ΝΣΗΣ (ΚΥΚΛΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ)
ΠΕΜΠΤΗ1-6-2006- ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ - ΦΥΣΙΚΗ - ΦΥΣΙΚΗΘΕΩΡΗΤΙΚΗΣ ΚΑΤ/ΝΣΗΣ ΘΕΤΙΚΗΣ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗΣ ΚΑΤ/ΝΣΗΣ (ΚΑΙ ΤΩΝ ΔΥΟ ΚΥΚΛΩΝ)
ΣΑΒΒΑΤΟ3-6-2006-ΛΑΤΙΝΙΚΑ - ΧΗΜΕΙΑ - ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑ - ΑΡΧΕΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝΘΕΩΡΗΤΙΚΗΣ ΚΑΤ/ΝΣΗΣ ΘΕΤΙΚΗΣ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗΣ ΚΑΤ/ΝΣΗΣ (ΚΥΚΛΟΣ ΤΕΧΝ/ΓΙΑΣ & ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ) ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗΣ ΚΑΤ/ΝΣΗΣ (ΚΥΚΛΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ)
ΤΡΙΤΗ6-6-2006- ΑΡΧΕΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΩΡΙΑΣΜΑΘΗΜΑ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΩΝ

Ως ώρα έναρξης εξέτασης ορίζεται η 08:30 π.μ.

Οι υποψήφιοι πρέπει να προσέρχονται στις αίθουσες εξέτασης μέχρι τις 08.00 π.μ.

Η διάρκεια εξέτασης κάθε μαθήματος είναι τρεις (3) ώρες.

Β. ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΠΟΛΥΤΗΡΙΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ Δ΄ ΤΑΞΗΣ
ΕΣΠΕΡΙΝΩΝ ΕΝΙΑΙΩΝ ΛΥΚΕΙΩΝ ΠΟΥ ΕΞΕΤΑΖΟΝΤΑΙ ΣΕ ΕΘΝΙΚΟ ΕΠΙΠΕΔΟ

ΗΜΕΡΑΗΜΕΡ/ΝΙΑΜΑΘΗΜΑΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΟΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ22-5-2006-ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ24-5-2006- ΒΙΟΛΟΓΙΑ -ΦΥΣΙΚΗ -ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ -ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ26-5-2006- ΛΑΤΙΝΙΚΑ - ΧΗΜΕΙΑ - ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑ - ΑΡΧΕΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝΘΕΩΡΗΤΙΚΗΣ ΚΑΤ/ΝΣΗΣ ΘΕΤΙΚΗΣ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗΣ ΚΑΤ/ΝΣΗΣ (ΚΥΚΛΟΣ ΤΕΧΝ/ΓΙΑΣ & ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ) ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗΣ ΚΑΤ/ΝΣΗΣ (ΚΥΚΛΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ)
ΔΕΥΤΕΡΑ29-5-2006- ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ - ΦΥΣΙΚΗ - ΦΥΣΙΚΗΘΕΩΡΗΤΙΚΗΣ ΚΑΤ/ΝΣΗΣ ΘΕΤΙΚΗΣ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗΣ ΚΑΤ/ΝΣΗΣ (ΚΑΙ ΤΩΝ ΔΥΟ ΚΥΚΛΩΝ)
ΤΕΤΑΡΤΗ31-5-2006- ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑΘΕΩΡΗΤΙΚΗΣ ΚΑΤ/ΝΣΗΣ ΘΕΤΙΚΗΣ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗΣ ΚΑΤ/ΝΣΗΣ (ΚΑΙ ΤΩΝ ΔΥΟ ΚΥΚΛΩΝ)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ2-6-2006-ΙΣΤΟΡΙΑ - ΒΙΟΛΟΓΙΑ - ΧΗΜΕΙΑ - ΒΙΟΧΗΜΕΙΑ - ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΣΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΤΙΚΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΘΕΩΡΗΤΙΚΗΣ ΚΑΤ/ΝΣΗΣ ΘΕΤΙΚΗΣ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗΣ ΚΑΤ/ΝΣΗΣ (ΚΥΚΛΟΣ ΤΕΧΝ/ΓΙΑΣ & ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ) ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗΣ ΚΑΤ/ΝΣΗΣ (ΚΥΚΛΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ)
ΔΕΥΤΕΡΑ5-6-2006-ΑΡΧΕΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΩΡΙΑΣ ΜΑΘΗΜΑ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΩΝ

Ως ώρα έναρξης εξέτασης ορίζεται η 19:00 μ.μ.

Οι υποψήφιοι πρέπει να προσέρχονται στις αίθουσες εξέτασης μέχρι τις 18.30 μ.μ.

Η διάρκεια εξέτασης κάθε μαθήματος είναι τρεις (3) ώρες.

2. ΕΙΔΙΚΕΣ ΕΙΣΙΤΗΡΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΤΥΧΙΟΥΧΩΝ Β΄ ΚΥΚΛΟΥ ΤΕΕ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΩΝ ΠΡΩΗΝ ΤΕΛ ΓΙΑ ΤΑ ΤΕΙ

Οι εξετάσεις στα μαθήματα γενικής παιδείας και ειδικότητας των υποψηφίων για εισαγωγή στα ΤΕΙ με το σύστημα των ειδικών εισαγωγικών εξετάσεων των πτυχιούχων Β΄ κύκλου ΤΕΕ και τμημάτων ειδικότητας των πρώην ΤΕΛ θα διενεργηθούν από 14 έως και 19 Ιουνίου ως ακολούθως:

Α΄ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΙΔΙΚΩΝ ΕΙΣΑΓΩΓΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΠΤΥΧΙΟΥΧΩΝ Β΄ ΚΥΚΛΟΥ ΗΜΕΡΗΣΙΩΝ ΤΕΕ ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ ΤΕΛ

ΗΜΕΡΑΗΜΕΡ/ΝΙΑΕΞΕΤΑΖΟΜΕΝΟ ΜΑΘΗΜΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ14-6-2006ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ
ΠΕΜΠΤΗ15-6-2006ΝΕΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ16-6-2006-ΜΕΤΑΔΟΣΗ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ ΚΑΙ ΔΙΚΤΥΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΙΙ -ΝΑΥΣΙΠΛΟΪΑ - ΑΡΧΕΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΩΡΙΑΣ -ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΜΗΧΑΝΩΝ -ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΙΔΙΚΗΣ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ17-6-2006- ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΗ -ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΤΕΧΝΩΝ - ΕΡΓΑ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΙ ΙΙ -ΕΙΔΙΚΕΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΕΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ - ΠΟΙΟΤΙΚΟΣ ΕΛΕΓΧΟΣ ΥΦΑΣΜΑΤΟΣ - ΜΗΧΑΝΕΣ ΠΛΟΙΟΥ Ι -ΕΚΠΟΜΠΗ ΚΑΙ ΛΗΨΗ ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΚΟΎ ΣΗΜΑΤΟΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ19-6-2006- ΠΟΙΟΤΙΚΟΣ ΕΛΕΓΧΟΣ -ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΝΟΣΟΛΟΓΙΑΣ - ΠΡΟΛΗΨΗ - ΣΥΓΧΡΟΝΕΣ ΓΕΩΡΓΙΚΕΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ - ΔΟΜΗ ΚΑΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΜΙΚΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ -ΗΛΕΚΤΡΟΜΗΧΑΝΙΚΑ ΚΑΙ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ -ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΟ ΣΧΕΔΙΟ (ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑ ΚΑΙ ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ)

Ως ώρα έναρξης εξέτασης ορίζεται η 08:30 π.μ.

Οι υποψήφιοι πρέπει να προσέρχονται στις αίθουσες εξέτασης μέχρι τις 08.00 π.μ.

Η διάρκεια εξέτασης κάθε μαθήματος είναι τρεις (3) ώρες, εκτός από το μάθημα ειδικότητας Αρχιτεκτονικό Σχέδιο για το οποίο η διάρκεια εξέτασης είναι τέσσερις (4) ώρες.

Β΄ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΙΔΙΚΏΝ ΕΙΣΑΓΩΓΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΠΤΥΧΙΟΥΧΩΝ Β΄ ΚΥΚΛΟΥ ΕΣΠΕΡΙΝΩΝ ΤΕΕ ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ ΕΣΠΕΡΙΝΩΝ ΤΕΛ

ΗΜΕΡΑΗΜΕΡ/ΝΙΑΕΞΕΤΑΖΟΜΕΝΟ ΜΑΘΗΜΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ14-6-2006ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ
ΠΕΜΠΤΗ15-6-2006ΝΕΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ

Ως ώρα έναρξης εξέτασης ορίζεται η 08:30 π.μ.

Οι υποψήφιοι πρέπει να προσέρχονται στις αίθουσες εξέτασης μέχρι τις 08.00 π.μ.

Η διάρκεια εξέτασης κάθε μαθήματος είναι τρεις (3) ώρες.

3.ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΕΙΔΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΠΡΑΚΤΙΚΩΝ ΔΟΚΙΜΑΣΙΩΝ

α) Οι εξετάσεις στα ειδικά μαθήματα των υποψηφίων για εισαγωγή στην τριτοβάθμια εκπαίδευση θα διενεργηθούν κατά μάθημα ως ακολούθως:

ΗΜΕΡΑΗΜΕΡ/ΝΙΑΠΡΩΙ ΑΠΟΓΕΥΜΑ
ΠΕΜΠΤΗ22/6/2006ΑΓΓΛΙΚΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ23/6/2006ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ ΙΣΠΑΝΙΚΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ24/6/2006ΓΑΛΛΙΚΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ26/6/2006ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΧΕΔΙΟ

ΤΡΙΤΗ27/6/2006ΓΡΑΜΜΙΚΟ ΣΧΕΔΙΟ

ΤΕΤΑΡΤΗ28/6/2006ΑΡΜΟΝΙΑΙΤΑΛΙΚΑ
ΠΕΜΠΤΗ29/6/2006ΕΛΕΓΧΟΣ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΑΚΟΥΣΤΙΚΩΝ ΙΚΑΝΟΤΗΤΩΝ

Ως ώρα έναρξης εξέτασης ορίζεται η 07.30 π.μ. για όλα τα μαθήματα
εκτός των Ιταλικών

και των Ισπανικών για τα οποία ορίζεται η 17.30 μ.μ..

Οι Υποψήφιοι πρέπει να προσέρχονται στις αίθουσες εξέτασης μέχρι τις 07.00 π.μ. για
 όλα τα μαθήματα εκτός των Ιταλικών και των Ισπανικών για τα οποία πρέπει να
προσέλθουν μέχρι τις 17.00 μ.μ..

Η διάρκεια εξέτασης για τα μαθήματα:

- των ξένων γλωσσών και της Αρμονίας είναι τρεις (3) ώρες,

- των Σχεδίων ( Ελεύθερο και Γραμμικό) είναι έξι (6) ώρες,

- του ειδικού μαθήματος «ΕΛΕΓΧΟΣ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΑΚΟΥΣΤΙΚΩΝ ΙΚΑΝΟΤΗΤΩΝ»
διαρκεί περίπου είκοσι (20) λεπτά.

β) Η Υγειονομική Εξέταση και οι Πρακτικές Δοκιμασίες των υποψηφίων για εισαγωγή στα τμήματα Επιστήμης Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού (ΤΕΦΑΑ) θα διενεργηθούν από την Τετάρτη 21 - 6 - 2006 μέχρι και την Παρασκευή 30 - 6 - 2006

Οι ημερομηνίες λήξης του διδακτικού έτους, οι ημερομηνίες διεξαγωγής των Προαγωγικών και Απολυτηρίων εξετάσεων Γυμνασίου και Ενιαίου Λυκείου και οι ημερομηνίες διεξαγωγής των Προαγωγικών και Πτυχιακών εξετάσεων ΤΕΕ σχολικού έτους 2005-2006,
ανακοινώθηκαν από το υπουργείο Εθνικής Παιδείας και Θρησκευμάτων.

Γυμνάσια
Τα μαθήματα στα Γυμνάσια θα λήξουν στις 19 Μαΐου 2006. Οι προαγωγικές και
απολυτήριες εξετάσεις όλων των τάξεων του Γυμνασίου θα αρχίσουν στις 24 Μαΐου 2006 και θα διαρκέσουν μέχρι τις 21 Ιουνίου 2006.

Ενιαία Λύκεια
Τα μαθήματα των Ημερησίων και Εσπερινών Ενιαίων Λυκείων θα λήξουν στις 16 Μαΐου 2006.
Για τα Ημερήσια και Εσπερινά Ενιαία Λύκεια θα ισχύσουν τα εξής:
Ημερήσια Ενιαία Λύκεια
§ Οι απολυτήριες εξετάσεις της Γ' τάξης θα αρχίσουν στις 23 Μαΐου 2006 και οι προαγωγικές εξετάσεις των Α' και Β΄ τάξεων θα αρχίσουν στις 24 Μαΐου 2006.
§ Οι εξετάσεις της Α΄ και Β' τάξης καθώς επίσης και οι εξετάσεις των μαθητών της Γ΄ τάξης για τους οποίους προβλέπεται εξέταση μόνο σε επίπεδο σχολικής μονάδας (μαθητές με αναπηρία τουλάχιστον 67%) με θέματα του οικείου Συλλόγου Διδασκόντων θα διεξαχθούν μέχρι τις 21 Ιουνίου 2006.
§ Οι εξετάσεις των μαθημάτων της Γ' τάξης που εξετάζονται σε επίπεδο σχολικής μονάδας θα διεξαχθούν από 7 Ιουνίου μέχρι και 21 Ιουνίου 2006.
Εσπερινά Ενιαία Λύκεια
§ Οι προαγωγικές και απολυτήριες εξετάσεις όλων των τάξεων θα αρχίσουν στις 22 Μαΐου 2006.
§ Οι εξετάσεις των Α΄, Β΄ και Γ' τάξεων καθώς επίσης και οι εξετάσεις των μαθητών της Δ΄ τάξης για τους οποίους προβλέπεται εξέταση μόνο σε επίπεδο σχολικής μονάδας με θέματα του οικείου Συλλόγου Διδασκόντων θα διεξαχθούν μέχρι τις 21 Ιουνίου 2006.
§ Οι εξετάσεις των μαθημάτων της Δ' τάξης που εξετάζονται σε επίπεδο σχολικής μονάδας θα διεξαχθούν από τις 6 Ιουνίου 2006 μέχρι τις 21 Ιουνίου 2006.

Τεχνικά Επαγγελματικά Εκπαιδευτήρια (Τ.Ε.Ε.)
Τα μαθήματα των Ημερησίων και Εσπερινών ΤΕΕ θα λήξουν στις 16 Μαΐου 2006.
Για τα Ημερήσια και Εσπερινά ΤΕΕ θα ισχύσουν τα εξής:
1. Οι προαγωγικές και πτυχιακές εξετάσεις του Α΄ κύκλου σπουδών Ημερησίων και Εσπερινών Τ.Ε.Ε θα διεξαχθούν από τις 17 Μαΐου 2006 έως τις 13 Ιουνίου 2006.
2. Οι πτυχιακές εξετάσεις του Β΄ κύκλου Ημερησίων και Εσπερινών Τ.Ε.Ε θα διεξαχθούν από τις 17 Μαΐου 2006 έως τις 30 Μαΐου 2006.

    Copyright © 2013-2014. Δ.Δ.Ε. Λέσβου.

                                                           Powered by I. Laskaridis